Jak nosit pyžamo i během dne
Aktuálně je ta nejpříhodnější doba, kdy si můžete vychutnat nošení pyžama i přes den. Nic se však nemá přehánět. Víte, že podle průzkumu lidé mění spací úbor jen jednou za 13 až 17 dní? To je celkem děsivé, protože, i když v pyžamu nechodíte ven, ulpívá v něm stará kůže a mikroorganismy, jež stojí za celou řadou nepříjemných chorob.
Jak pečovat o pyžamo
Pokud si tedy chcete užít pyžamových radovánek, je v prvé řadě nutné, aby pyžamo bylo nejen hezké a pohodlné, ale i kvalitní, ušité z kvalitních materiálů. Prát by se však mělo mnohem častěji. Ideálně po čtyřech nošeních. Pračka si dokáže poradit s týdenními mikroorganismy, zbavit se těch starších, není už tak snadné.
Noste jen kvalitní pyžamo
Abyste předešly zbytečným komplikacím, je vždy důležité zvolit pyžamo ušité z kvalitních materiálů. Ta nejlepší pyžama jsou z funkčních materiálů, bavlny, biobavlny, flanelu, mikroplyše, hedvábí, saténu a bambusových vláken.
Co děláte s pyžamem, když se z něj ráno svlečete?
Další otázkou je, co děláte s pyžamem, když nemáte pyžamový den? Vstanete, převlečete se a co uděláte s pyžamem? Kam ho dáte? Zapomenete ho v koupelně: Necháte ho pohozené v posteli, dáte si ho pod polštář? Je vůbec nějaké pravidlo k uchovávání pyžam? Správnou odpovědí je, “neexistuje”. Existuje několik možností, ale je jen na vás, která vám bude vyhovovat nejvíce. Každý způsob má své pro, i své proti.
V pyžamu do ulic
Chcete vyrazit v pyžamu do ulic? I proč by ne. I to je dnes už možné. Samozřejmě to není reálné v běžném pyžamu. Pokud však půjde o luxusní komplet (ideální kombinace pyžama jsou černá a bílá nebo tmavě modrá) a nebude vám chybět na to kuráž a sebevědomí, můžete bez obav v teplých měsících vyrazit do ulic i v něm.