Plavky 2024

Už nyní pro Vás máme nabídku plavek 2024 . Těšit se můžete na dámské plavky. U nás naleznete jak tolik oblíbené jednodílné plavky, tak i dvoudílné plavky. Nezapomínáme ani na muže - pánské plavky. Holky mladšího věku zaujmou dívčí plavky.  Pokud si potrpíte na značkové zboží, tak vás jistě zaujmou luxusní plavky. Pokud je plavání vašim koníčkem, podívejte se na sportovní plavky. Maminky jistě uvítají kojenecké plavky. A ze starých kolekcí uděláme plavkový výprodej.

 
 

Luxusní spodní prádlo  

Eshop luxusnipradlo.cz je tady pro Vás již 15 rok. Od začátku jsme se specializovali na luxusní spodní prádlo, ale vyslyšeli jsme přání dalších zákazníků a nabízíme spodní prádlo pro všechny kategorie. U nás si tedy jistě vyberete. Luxusní prádlo značek jako Anita, Calvin Klein, Felina, Naturana, Obsessive, Selmark a Triumph. Pro hezké chvíle se podívejte na široký výběr erotického prádlo, především korzetynoční košilkytanga a rafinované kalhotky. Nezapomínáme ani na spodní prádlo pro maminky - mateřské podprsenky Anita a jiné. Kdo pojede na dovolenou, uvítá nabídku plavek. Dámské plavky nabízíme jak jednodílné, tak dvoudílné, odvážné bikiny a monokiny. V zimních měsících se příjemně zahřejete v županech - dámské župany a pánské od značek Taubert a Vestis jsou kvalitní a luxusní. Našim cílem je, abyste si eshop www.luxusnipradlo.cz zapamatovali jako Váš oblíbený obchod pro spodní prádlo a dámské spodní prádlo, ale i pánské spodní prádlo hledali vždy u nás. Luxusní prádlo.cz je pro vás zárukou a garance kvalitního eshopu.

 
 

Spodní prádlo

Většina lidí si už pod pojmem spodní prádlo představuje lehce provokující sexy podprsenky, kalhotky, či neodolatelná tanga. Sexy dámské spodní prádlo nemusí být však nutně vyrobeno z krajky, či saténu, ale i kvalitní bavlna může být zárukou neodolatelnosti prádla. Hlavně však záleží na střihu a stylu provedení, kolik bude muži povoleno, aby viděl a naopak zatajeno, aby si sám domyslel. Sexy dámské spodní prádlo bude však krásným dárkem nejen pro vašeho partnera, ale také i pro vás.

 
 

Luxusní prádlo a plavky 

Spodní prádlo prodáváme již 18 let a jsme opravdu specialisti. Krom eshopu, prodáváme spodní prádlo také v kamenných prodejnách. Konkrétně v Ostravě máme čtyři prodejny. Tři prodejny Luxusnipradlo.cz a značkový obchod Triumph. Dále máme prodejnu Triumph v Olomouci - galerie Šantovka. To je pro Vás zárukou, že spodnímu prádlu rozumíme. Pro nákup Vám doporučíme nejprodávánější značky spodního prádla. Zákaznici velmi rádi kupují spodní prádlo Triumph, dále specializované spodní prádlo na nadměrné velikosti a to spodní prádlo Anita a Felina. Mladé slečny u nás rády nakupují italské spodní prádlo Lormar a Sielei. Léto se blíží mílovými kroky a je čas se podívat po nových plavkách. Plavky pro tuto sezónu budou opět velmi krásné a odvážné. Hitem budou bikini, ale klasické jednodílné a dvoudílné plavky budou vévédit prodejům. Plavky 2024 můžete u nás nakupovat již nyní.

 

 

Župany 

Vyberte si z naší nabídky županů pro muže i ženy. V nabídce máme dámské i pánské župany různých velikostí, vzorů i barev. Pro chladné večery i příjemná rána, máme pohodlné froté župany, které jsou nejenže pohodlné, ale také vás ochrání před prochladnutím a z těla odstraní poslední kapičky vody. Saténové a bavlněné župany jsou ideální pro letní období. Pakliže hledáte ideální dárek, doporučujeme luxusní župany značky Vestis , L&L nebo DKaren

 

 

Naše společnost zahájila realizaci projektu Vzdělávání zaměstnanců ve společnosti GEMINI CZ 2000 s.r.o. (registrační číslo projektu: CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_097/0012810),
který je spolufinancován Evropským sociálním fondem. Realizace projektu bude probíhat od 1.10.2019 do 30.9.2021.

Cíl projektu
Cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí a dovedností našich zaměstnanců a zajistit tak soulad jejich kvalifikací a kompetencí s požadavky na vykonávaní pracovní činnosti. Do projektu
bude zařazeno 24 našich zaměstnanců, pro každého z nich jsou naplánovány vzdělávací aktivity, kdy každý zaměstnanec absolvuje více než 40 hodin vzdělávání. Proškolením našich
zaměstnanců dojde ke zvýšení jejich znalostí a tím zvýšení konkurenceschopnosti naší firmy.

Dílčí cíle:
1) Zlepšení dovedností našich zaměstnanců v měkkých a manažerských dovednostech, jako jsou oblasti komunikace, týmové spolupráce, atd.
2)  Zlepšení dovedností v obecných IT znalostech s cílem zvýšení jejich kvalifikace.

 

 

 

 

 

   
Luxusnipradlo.cz - Galerie Šantovka
                                                                                                                     Provozní doba: Pondělí:  9:00 - 21:00 Úterý:  9:00 - 21:00 Středa:  9:00 - 21:00 Čtvrtek:  9:00 - 21:00 Pátek:  9:00 - 21:00 Sobota:  9:00 - 21:00 Neděle:  9:00 - 21:00 Galerie ŠANTOVKA Polská 1779 00 Olomouc  Tel.: +420 774 759 765 E-mail: santovka@luxusnipradlo.cz  Naleznete nás v 0.patře vedle prodejny iStore. Na prodejně si můžete vybrat z široké nabídky spodního prádla a plavek světových značek: Calvin Klein, Guess, Diesel, Tommy Hilfiger, Emporio Armani  a další. S výběrem Vám na místě poradí náš kvalifikovaný personál, školený v oblasti bra-fittingu. Zboží lze také objednat prostřednictvím našeho e-shopu, ve kterém naleznete veškerý sortiment. Jako způsob dopravy zvolíte jednoduše: Osobní odběr na prodejně Luxusnipradlo.cz - Olomouc.V průběhu 3 dnů obdržíte SMS zprávu a email s informací, že je Vaše objednávka připravena k vyzvednutí. Objednané zboží bude rezervováno po dobu 7 pracovních dnů. Lhůtu pro vyzvednutí lze individuálně prodloužit.        
Curling, vše, co potřebujete vědět o tomhle sportu
Curling je zimní sport, který vzbudil na letošní zimní olympiádě hotové pozdvižení. A nutno říct, že si získal srdce řady z nás. Tento zimní sport můžete zkusit i vy, je totiž pro každého. Chcete o něm zjistit více? Tak čtěte dál.    Je sice jaro a curling je zimním sportem, díky zimním stadionům je však i tento pojem dneska relativní. Curling je sport, který vyžaduje trochu síly a dovednosti, stejně jako i dost přesnosti a strategii. Ne nadarmo se této hře také říká, že to jsou zimní šachy.    O curlingu Kde se vzal název tohoto sportu neexistuje shoda. Nicméně, většina zdrojů se shoduje, že začal ve Skotsku. Předpokládá se, že tomu tak bylo někdy na začátku 16. století, protože právě z té doby pochází vůbec první dochovaný curlingový kámen s vyrytým datem 1511. První písemná zmínka však pochází až z roku 1540. Objevuje se dokonce i na obrazech vlámského malíře Pietera Brueghela staršího. Kdysi se curling hrál na zamrzlém jezeře nebo rybníku. První profesionální dráha byla postavena v roce 1716 v Kilsyth Curling Clubu. Váha kamenů se pohybovala od 2 do 10 kilogramů.  Jak na curling?  Curling se provozuje na úzkém obdélníkovém hřišti o velikosti 45x4,5 metru. Stojí na něm proti sobě celkem 4 hráči, dva týmy po dvou hráčích. V každém kole se háže 8 kamenů, čili 2 na hráče. Po odhození si přitom můžete pomoci koštětem, abyste upravili dráhu kamene. Úkolem hráče je posouvat soupeřovy kameny tak, aby vaše vlastní kameny byly co nejblíže středu na druhém konci dráhy. Kameny se hází postupně, střídavě. Hra se hraje v několika kolech.  Zápas pak může trvat 8 až 10 kol.  Ke curlingu potřebujete  V prvé řadě kameny vyrobené z masivní žuly ve dvou sadách po čtyřech kamenech různé barvy. Vedle kamenů o hmotnosti zhruba 20 kilo potřebujete také kartáč, jímž se zametá povrch, po kterém kameny kloužou a pomáhá jim při pohybu, rychlostí a směrování. Dále pak potřebujete i posuvník, což je speciální vrstva teflonu, která je umístěna pod botami hráče, aby snadno klouzala po ledu. 
Jak nosit oversize trička
Oversize oblečení se na scéně poprvé objevilo již ve dvacátých letech minulého století. Tehdy to byl velký hit. Od té doby se po dlouhá léta neukázal. Oversize móda se opět na scéně objevila teprve před několika lety. Od té doby se však již po několik sezón drží na vrcholu.    Bylo to v letech 2012 a 2013. Nosit něco, co je vám velké, je prostě stále v módě. A to i přesto, že se může zdát, že jde o střih, který vám na první pohled nepadne. Najít takové módní kousky dnes není už vůbec složité. Stačí, když se porozhlédnete kolem sebe. Najdete je i v našem e-shopu.  Pravidla nošení oversize oblečení Byť oversize módu si mohou dovolit skutečně všichni, čili i ti, s kily navíc, je dobré znát pravidla jejího nošení.  Oversize kousek je vždy nutné kombinovat s druhým kouskem, který je však pro změnu upnutý. To kupříkladu znamená, že oversize tričko vždy zkombinujte s upnutými džínami.  Můžete jimi zvýraznit své přednosti, ale rovněž i skrýt své nedostatky. Chce to jednoduše trochu strategie.  Jak nosit oversize triko?  K základům oversize je obyčejné bílé triko. Nosila ho už Marilyn Monroe, víte to? Kombinovat jej můžete na tisíc způsobů. Pokud je dostatečně dlouhé, můžete ho nosit jako minišaty. Dobře vypadá s kraťasy nebo legínami. V létě, o dovolené, si ho zcela bez obav můžete obléct přímo na bikiny. Nebojte se použít pásek nebo šátek. Na tričku si můžete uvázat uzel. Dobré je také tričko z jedné části zastrčit do džín. Oversize triko je ideálním kouskem pro vrstvení. Vyzkoušet můžete různé kombinace.   U tohoto stylu nepodceňujte sílu doplňků. Ty by měly být ženské, romantické, elegantní a klidně i výrazné.    
Tréninkové masky, co byste o nich měli vědět?
Tréninkové masky zůstanou snad navždy. Jsou účinné? Mnoho řad je vychvaluje a mnoho o nich zase pochybuje. Tak, jak to s nimi je?    Tréninkové masky slouží k simulaci výškového tréninku. Podle reklamy prý zlepšují výkon sportovců napodobováním efektu vysoké nadmořské výšky. Navíc údajně také zlepšují objem plic a zvyšují množství kyslíku dodávaného do kapilár.  Výškový trénink Výškový trénink přitom zahrnuje nepřetržitý trénink pro dva až tři úrovně s nízkým obsahem kyslíku. Je to za účelem zlepšení výkonnosti u profesionálních běžců a vytrvalostních sportovců. Zvyšuje to počet červených krvinek a hematokrit.  Co jsou tréninkové masky?  Masky jsou podobné těm ochranným, protože zakrývají nos a ústa. Jsou vyrobeny z neoprenu, materiálu, který se dá snadno upravit, dobře saje pot a dá se prát. Na koncích mají suchý zip, který zabraňuje průniku kyslíku dovnitře přes různé části ventilů k tomu určených. Ty sekce chrání také před prachem, vodou a pískem.  Proč je dobré nosit masky?  Studie zhodnotily fyzické a psychologické účinky vysokohorského tréninku na závodní sportovce. Připravují i sportovce na soutěž v prostředí s nízkým obsahem kyslíku. Učí sportovce dýchat. Pomůže to předcházet únavě. Naučí vás optimalizovat a řídit zásobování kyslíkem. Zlepšuje výzkum. Je prokázáno, že tréninkové masky výrazně zlepšuje hladinu kyseliny mléčné, zvyšuje sílu a vnímanou námahu. Zvyšují kapacitu plic a maximalizují příjem kyslíku. Sportovec dýchá hlouběji a plíce rozšíří svou kapacitu. Výzkum rovněž ukázel, že v kombinaci se silovým tréninkem může vést k svalové hypertrofii.    Opravdu fungují?  Dříve, než je ale začnete používat, měli byste navštívit odborníka, abyste předešli možným komplikacím. Nejsou totiž pro každého. A co se týká jejich účinku, odborníci dospěli k závěru, že trénink s maskami po dobu 4 až 6 týdnů dokáže zlepšit funkci svalů dýchacího systému. Jejich používání není účinné na stimulaci anaerobního tréninku.
Praktické i stylové doplňky k plavkám
Na pláži i kdekoliv u rybníka, si nevystačíte pouze s plavkami, abyste si svou dovolenou plnými doušky vychutnaly, budete potřebovat i plážové doplňky. Ty se vám budou hodit ve chvílích, kdy vás budou pálit ramena, kdy bude foukat, budete se chtít projít po pláži anebo zajít na oběd. V té chvíli se vám tyto plážové vychytávky budou ohromně hodit.  Jaké plážové doplňky se vám budou na pláži hodit?  Na pláži jistě oceníte, když se nemusíte za každých okolností pracně převlékat do běžného oblečení. Je velmi příjemné, když si přes sebe přehodíte lehkou tuniku, pareo, nebo plážové šaty.  Parea Parea jsou všestranné plážové šátky, které si můžete ovázat okolo těla na několik různých způsobů. Nosit je můžete jako šaty, jako sukni anebo si ho jen tak ovážete přes ramena. Šátek si můžete sladit s plavkami. Můžete jich mít dokonce i více.  Plážové šaty Vedle parea můžete mít plážové šaty. Jde již o kus oděvu, který si bez ostychu můžete vzít i na procházku po pláži anebo po nábřeží. Bez ostychu se v nich můžete vydat i do restaurací a obchodů.  Plážové osušky U moře se také neobejdeme bez plážových osušek. Nutno říct, že vůbec není jedno, co si sebou k vodě vezmete. Zajedno to o vás něco vypovídá a za druhé, zaručí vám to i jisté pohodlí. Důležitá je jejich gramáž i z čeho jsou vyrobené. Cena a design jsou na tom posledním místě. Vůbec tím nejlepším materiálem na pláž je mikrovlákno, jež má výjimečné savé schopnosti a rychle schne. Jejich velkou výhodou je i skladnost. Povrch těchto ručníků se od běžných ručníků značně odlišuje, připomínají spíše semiš. Na omak jsou však velmi příjemné.  Plážové osušky V neposlední řadě nesmíme zapomenout na pořádně velkou plážovou tašku, bez níž se skutečně neobejdeme. Doneseme si v ní totiž všechno potřebné. Osušky, sluneční brýle, pití, opalovací krém, peníze, klíče, telefon, hřeben, nějaké to osvěžení nebo svačinu a třeba také dobré čtení.  Plážový klobouk No a ještě jednu věc byste si se sebou měli vzít, plážový klobouk. Ochrání vás před úpalem i spálením. Navíc může být i stylovým módním doplňkem.
7 tipů, jak předcházet sportovním zraněním
Fyzická aktivita na všech jejích úrovních má výhody i nebezpečí maximálního úsilí. Máme pro vás ty nejdůležitější tipy, jak předcházet sportovním úrazům.    Pravidelným provozováním sportů získáváme obrovské množství benefitů, obliba v rámci zlepšování kvality života roste. Jenže… spolu s ním to přináší i další úskalí, obtíže a fyzická zranění. A proto byste měli něco vědět i o prevenci sportovních zranění.  Proč vznikají sportovní zranění?  Příčiny sportovních zranění ve většině případů úzce souvisí se špatnou technikou. No a pak také s nepřiměřeným úsilím vyvíjeným po dlouhou dobu, náhlými změnami intenzity a nepřirozenými pohyby. Vliv na to má i individuální hranice každého organismu a také i použití vhodného vybavení pro každou činnost.  Kdo je úrazy více ohrožen?   Ti, kteří sportují společně. Tam je větší riziko vzniku úrazu. Dále jsou pak více ohroženy ženy s fyzickými nemocemi. Jde hlavně o nestabilitu kloubů, jsou více ohroženy nízkými hladinami vápníku a vitamínu D, mají širší pánev a zmenšený prostor pro zkřížený vaz kolenního kloubu.   Jak tedy předcházet sportovním zraněním?  Nejprve se správně zahřejte, abyste předešli sportovním zraněním. Rozcvičku rozhodně nikdy nevynechávejte, i když vás nebaví. Tato doba by měla být alespoň 15 minut. Zajistí to lepší průtok krve a transport kyslíku do svalů, adaptaci na konkurenční pohyby, větší rozsah pohybu a zvýšenou koncentraci.  Používejte tu správnou techniku. Pokud ji nepoužíváte, může to znamenat nahromadění nežádoucího stresu v oblastech, které by mohly dříve nebo později způsobit zranění.  Udržujte dostatečnou úroveň hydratace. V důsledku nedostatku se objevuje slabost, nedostatek koordinace a koncentrace, což snižuje kontrolu nad pohyby a může to vést ke zranění.  Definujte si své limity. Nehrajte si na hrdiny a buďte soudní. Nepokoušejte své tělo a nepřekračujte maximální fyzickou mez svého těla. Naučte se své tělo poslouchat. Vnímejte jeho signály.  Vyberte si vhodnou stravu pro váš sport. I to totiž může předejít sportovním zraněním. Správný podíl sacharidů, tuků, bílkovin, vitamínů a minerálních látek je důležitý. Nutný je však individuální přístup.  Po tréninku si dopřejte masáže. Pomohou vám uvolnit napětí. Předcházejí sportovním zraněním.  A v neposlední řadě nezapomeňte také odpočívat. Svalová regenerace je velmi důležitá a bohužel i velmi často opomíjená.
Jsou legíny kalhotami nebo spodním prádlem?
Dodnes je to velký módní otazník, jsou legíny kalhotami nebo spodním prádlem? Na světě jsou dva protichůdné tábory, které se asi nikdy neshodnou. Pojďme se na to podívat z odborné stránky, možná si konečně uděláme jasno v tomhle problematickém kousku oděvu.    Legíny ženy milují, protože jsou velmi pohodlné. Řada z nich by je nejradši nosila každý dem. A to i přesto, že je není snadné nosit. Nikdy také v legínách nebudete elegantní. Jak to ale s nimi vlastně je? Abychom to pochopili, začněme od začátku.  Co jsou tedy legíny?  Legíny se vyznačují tím, že jsou tak nějak na pomezí mezi punčochami a kalhoty. Vyznačují se tím, že těsně obepínají nohy. Nejsou pouze pro ženy, jak by se mohlo zdát. V minulosti měli trochu jinou podobu. Dnes jsou často funkční a jsou součást sportovního oblečení. Vyrábí se z bavlny, lycry, nylonu a dalších moderních tkanin. Ty nejluxusnější jsou vyrobeny z vlny i hedvábí. Co vás však možná překvapí, je ta skutečnost, že se nosili již ve středověku. V té době je nosili především muži. Ženy je začaly nosit až od 19. století jako spodní prádlo. Do módy se v nové éře dostaly v šedesátých letech minulého století.  Legíny, které mají blízko ke kalhotám Existují i takové legíny, které je možno považovat za kalhoty, jde o tzv. tregíny anebo džegíny. Tregíny se od klasických legín liší tím, že mají zip i knoflík k zapínání. Občas mají i záložky. Džegíny jsou ušity ze speciálního materiálu, jenž  sice džínovinu připomíná, ale přeci jen jde o jinou látku. Nutno říci, že mnohem pohodlnější materiál. Mohou mít kapsy, některé falešné a některé i zip.  Jak legíny nosit?  Legíny můžete zcela bez obav nosit s bavlněnými šaty dlouhými alespoň do půl stehen.  Dovolit si můžete i silný chlupatý svetr o stejné délce.  Tregíny nebo džegíny můžete nosit jako kalhoty. Tenké legíny ani náhodou.  Hodí se k nim i úpletové šaty, alei s košilovými šaty.  Rozumí si s podpatky.  Kombinovat je můžete s dlouhou vestou i pánským sakem.
Cvičení s popruhy tak, abyste si zpevnili břicho
Cviky na břicho s elastickými pásy jsou ideální pro zpevnění a zvýšení svalové vytrvalosti. Troufáte si je zařadit do své rutiny? Máme pro vás tipy na cvičení.    Cvičení s malými činkami vám může pomoci posílit břišní svaly. Nicméně pružné gumové pásky vám umožní získat podobné výsledky bez nutnosti používání závaží. Jejich velkou výhodou je rovněž i to, že nejsou těžké, nezaberou příliš místa a můžete si je vzít proto se sebou i na dovolenou.  Opravdu to funguje I když stále hodně lidí o gumových páscích pochybuje, Journal of Physical Therapy Science zjistil, že trénink s elastickými pásy pomáhá zlepšit rovnováhu, stabilitu, zlepšuje funkci chůze a flexibilitu. Způsobuje rovněž i větší nervosvalovou únavu než cvičení s izometrickými kontrakcemi.    Měli byste vědět, že vaše břicho hraje zásadní roli při držení těla, podpoře střev, procesu výdechu, močení a u dalších funkcí. Jeho posilováním zvyšujete svalovou vytrvalost, estetiku a celkovou pohodu. I když existuje mnoho cvičení, jak toho dosáhnout, to s elastickými pásy se stalo v posledních letech velmi populární kvůli své praktičnosti. Můžete ho provádět kdekoliv a nic víc k němu nepotřebujete.  Cvičení s popruhy s efektem mrtvého tahu Jednou ze způsobů cvičení s elastickými pásy je tzv. mrtvý tah. Obvykle se provádí s činkami, ale provést ho můžete i s pásy. Jde o ideální metodu, s níž můžete zvýšit svou svalovou sílu a zhubnout. I když ve velké míře působí na svaly ve spodní části těla, prospívá i oblasti břicha a beder.  Vzpřímený postoj s nohama rozkročenýma na šíři boků a elastickým pásem omotaným okolo chodidel. Vezměte jeden konec pásky do ruky a utáhněte pruh na to správné místo. Ohnutím spodní části zad se předkloňte v pase a kolenou. Udržujte hrudník zvednutý a narovnejte horní část zad s hlavou směřující dopředu. Potom zvedněte trup a pokračujte v utahování popruhu. Proveďte 10 až 12 opakování.  Postavte se s nohama rozkročenýma na šířku boků. Omotejte pás okolo pravé nohy a druhý konec držte v levé ruce. Přeneste váhu na pravou nohu, ohněte potom boky, předkloňte se tak, aby byla vaše narovnaná levá noha natažená dozadu. Když je váš hrudník rovnoběžně se zemí, zatáhněte za elastický pás a posunete levý loket dozadu a držte ho blízko vaší strany. Natáhněte paži a poté se vraťte do výchozí pozice. Proveďte asi 10 nebo 12 opakování.
Pláštěnky jsou v módě
I když je léto a děti si užívají prázdnin. Momentálně si to na velké části území neobejde bez deštníku, nebo pláštěnky. Doby, kdy pláštěnky patřily k nenáviděným kouskům a s nadšením jsme se jich v dospělosti zbavovali, je tomu dnes jinak. Pláštěnka dneska dokáže být stylovým módním doplňkem.    Kdo dostal pláštěnky opět na scénu?  Díky kreativitě návrhářů, a to především díky kreativnímu ředitel anglické značky Burberry, Christopherovi Baileymu, se neoblíbená ošklivá pláštěnka vrátila opět do městských ulic. Nutno říct, že už dávno není ošklivá. Návrháři si ji vzali pěkně do parády. A i z ní se stal pěkný stylový kousek. S ním si i prudké deště dokážete vychutnat.  Proč raději nosit pláštěnku?  Na rozdíl od deštníku vás stylové pláštěnky nejenže dokonale ochrání před deštěm, ale i prochladnutím. Navíc ho můžete kombinovat se svým běžným outfitem. Na trhu si můžete vybírat z různých barevných variací i střihových provedení.  Jak nosit pláštěnku Základem úspěšného nošení pláštěnky, je to, že přestanete pláštěnku vnímat jako nutný, nebo dokonce nežádoucí kousek v šatníku. Jde o stylový módní kousek, který může podtrhnout váš outfit. Vyberte si tu pravou. Na výběr máte průhledné kousky. Ty mohou mít i různý vzor. Velmi elegantní jsou ty pláštěnky s proužky, kostkami anebo puntíky. Ideální délka pláštěnek je ta po kolena. Bez kapuce se žádná pořádná pláštěnka neobejde, ty nejlepší ji mají pořádně velikou. Vedle průhledných existují i takové, které mají podobu bund a kabátů. Mohou mít sportovní střih. K těmto pláštěnkám si nemusíte obouvat  jen gumáky a galoše, ale klidně i tenisky a boty na podpatku. Sice to není zase až tak praktické, ale pokud žijete pro módu, kreativitě se meze nekladou.
Potřeby pro pohodlné cvičení jógy
Požití těch správných potřeb vám umožní cvičit jógu mnohem pohodlněji. A je jedno, jestli jde o podložky, gumy, pásy, bloky nebo přikrývky.  Zjistěte si o nich vše, co potřebujete vědět.    Cvičení jógy milují lidé po celém světě, tedy i u nás. Praktikování jógy vám může pomoci dosáhnout lepšího spojení mezi tělem a myslí, což může přinést mnoho fyzických výhod. To se ale neobejde bez kvalitního oblečení. Ano, můžete jógu jednoduše cvičit v pohodlném běžném domácím oblečení, ale moc pohodlné to nebude. Pokud chcete svou techniku zlepšit, chce to mít i pořádné věci na cvičení.  Cvičení jógy má své výhody Cvičení jógy má mnoho fyzických i duševních výhod. Umožní vám to lépe se spojit s vaším nitrem a harmonizovat tělo, mysl i dech. Podporuje relaxaci, snižuje krevní tlak, snižuje stres, pomáhá trávení, zlepšuje koncentraci, tonizuje svaly, zlepšuje koordinaci a podporuje to lepší odpočinek.  Co vám v józe pomůže?  K zahájení samotné jógy toho moc nepotřebujete. Doporučuje se mít především pohodlné oblečení a pak i podložku. Na jógu můžete použít jakoukoliv podložku. Pro začátečníky má tloušťku 3 až 4 milimetry a často je z pryže, plastu nebo bavlny. Karimatku si můžete vybrat podle toho, co jí více vyhovuje. Gumové pásky se při cvičení jógy používají nejčastěji. Jsou vyrobeny z různých materiálů a nabízí i různou flexibilitou. Dále tu jsou potom bloky, které vám pomohou snáze dosáhnout určitých pozic. Hodně je používají začátečníci, protože jim umožňují zlepšit techniku. Dodávají se v různých velikostech. Dále vám může pomoci i protiskluzový ručník, které se dokáží přizpůsobit různým povrchům a rychle schnou. Meditační polštář je další praktickou pomůckou, který vám může pomoci vykonávat pohodlněji určité polohy v sedu. V neposlední řadě pak můžete k cvičení používat i obruč na jógu, jenž je vyrobeno z pružného materiálu.   
Jak nosit dámskou vestu
  Vesty jsou v posledních letech u žen opět velmi oblíbené. Nosí se nejen v zimě, ale i na podzim, na jaře i ve chvílích, když zrovna není nejlepší počasí. Vesty může nosit jakákoliv žena, pokud si vybere tu správnou ke své postavě. Nevíte si s jejím výběrem rady? Pomůžeme vám s tím.    Na trhu je v současnosti velký výběr, což je z jedné strany výhoda a zároveň i nevýhoda, protože to komplikuje správný výběr.  Jakou vestu si vybrat?  Vestu si vybírejte podle své postavy. Jen vysoké a štíhlé ženy nemají, co řešit. Ty ostatní by se měly držet našich rad.  Ženy s postavou přesýpacích hodin by si měli zvolit takovou vestu, která zvýrazní jejich štíhlý pas. Buď to jsou vesty zúžené samy o sobě nebo mají nějaký pásek. Ženy, které nemají příliš bujné poprsí, si mohou dovolit v horní oblasti bohaté zdobení.  Ženy s postavou, která se vyznačuje širokými boky, by měly sáhnout po hladkých vestách s výraznými kožešinovými klopami. Taková vesta totiž odpoutává pozornost od boků a harmonizuje postavu. Mohou být i zavinovací, přepásané a s cípatými lemy. Vyhněte se krátkým vestám sahajícím pouze do pasu.  Ženy, které se vyznačují širokými rameny, to u výběru vest nemají jednoduché. Těmto ženám sluší měkké splývavé rovné vesty nebo takové s asymetrickým střihem. Nutné je, aby je nosily rozepnuté.  Jak vestu nosit?  Vesty si zamilujete. Alespoň jednu by ve své skříni měla mít každá žena. Hodí se ke každodennímu nošení, ale i k nošení do práce a může dokonce vypadat i elegantně.  Vesta se navíc skvěle hodí k vrstvení. Můžete ji nosit přes topy, šaty, halenky i svetříky. Hodí se i pod kratší džínovou nebo koženou bundu. Skvěle vypadá s úzkými i širokými kalhotami. Rozumí si se sukní i šortkami. Vestu s třásněmi je vhodné kombinovat s džínami, tričkem a koženými botami. Pokud jste štíhlé, nemusíte se ostýchat a troufněte si na kombinaci šatů s krátkou vestičkou, ideálně z rifloviny.   
Vodní sporty - jsou pro každého? Podívejte se, jak začít a co budete potřebovat
Vodní sporty se v posledních letech těší čím dál větší oblibě. Mnoho lidí na celém světě si chce vyzkoušet windsurfing, kitesurfing, paddleboard, vodní lyžování, wakeboarding nebo flyboarding. Patříte mezi ně? Je to skvělé, nicméně, dříve, než se do toho pustíte po hlavě, je dobré se nejprve zastavit a být rozumný. K těmto sportům by se mělo vždy přistupovat opatrně a brát v úvahu svou bezpečnost.    Malý úvod o vodních sportech Vodní sporty si mnoho lidí spojuje s létem. Nicméně, vodní sporty nejsou pouze letními sporty. Povětšinou je lze provozovat od poloviny jara až do začátku podzimu. Mnoho nadšenců dokonce jezdí i do zahraničí, aby svůj oblíbený vodní sport mohli provozovat i mimo jeho sezónu. Navíc, na řadu z nich je možné trénovat i v bazénu. Do skupiny patří rozsáhlá skupina zajímavých disciplín.  Plavání Vůbec k nejoblíbenějším sportům, nejen mezi vodními sporty, patří plavání. Můžete ho provádět v různých místech, rekreačně nebo závodně, v různých stylech i na různé vzdálenosti. Jde o celoroční sport, který se provozuje ve venkovních, ale i v krytých bazénech a jsou i disciplíny, které používají i přehrady a jiné vodní zdroje. Vedle plavání je pak oblíbené i potápění. Zajímavé jsou rozhodně i hodiny aqua aerobiku nebo gymnastiky v bazénu.  Další vodní sporty Do této kategorie ale spadá také spousta extrémních disciplín. Vyhledávají je lidé, kteří ve svém životě potřebují adrenalin. Jde především o surfování, windsurfing, kitesurfing, wakeboarding a vodní lyžování. Patří sem i paragliding s pohonem motorového člunu, skimboarding a flyboarding. No a kromě toho všeho sem patří dokonce i rybaření.  Vybavení na sport Téměř všechny vodní sporty potřebují speciální vybavení. V podstatě i plavání. Rozmanitost předmětů je rozmanitá, stejně jako jednotlivé disciplíny. Některé potřebují vodní skútry, jiné prkna, draky, čluny, kajaky a podobně. Mnoho lidí potřebuje neopreny a pak také helmy, plovací helmy, brýle a rukavice. Ano, vodní sporty nejsou levné, ale jsou ohromně zábavné a zpočátku si mnohdy můžete základní vybavení i půjčit ve specializovaných půjčovnách a koupit, až se v sportu najdete.
123...666768...121122123
Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz